+48 52 33 24 004

Zakład produkcyjny 1

"SYSTEM" Władysław Kędziora,
Urszula Kędziora spółka jawna

Tel. 52-52-56-120
Tel: 52-33-24-004
Fax. 52-52-56-123

Company address

“SYSTEM” Władysław Kędziora,
Urszula Kędziora spółka jawna
NIP: 559-000-43-77
KRS 0000075439
Regon: 090016034

 

Dworzysko, ul. Chemików 1
86-105 Świecie
Tel. 52-52-56-120
Tel: 52-33-24-004
Fax. 52-52-56-123


współrzędne GPS:

53.381668, 18.351284
+53° 22′ 54.00″, +18° 21′ 4.62″

Contact persons

Władysław Kędziora

Wspólnik

tel: 606-616-393
w.kedziora@system-swiecie.pl

Urszula Kędziora

Wspólnik

tel: 606-616-392
u.kedziora@system-swiecie.pl

Anna Pozorska

Wspólnik

Dział Rekrutacji
tel: 52-33-24-004
a.pozorska@system-swiecie.pl

Marek Kędziora

Wspólnik

tel: 600-384-357
m.kedziora@system-swiecie.pl

Roman Wernik

Dyrektor ds. Produkcji i Usług

tel: 882-128-214
r.wernik@system-swiecie.pl

Beata Piasecka

Dyrektor ds. Administracyjno-Finansowych

tel: 606-340-958
b.piasecka@system-swiecie.pl

Justyna Szwarc

Dyrektor ds. Zakupów i Logistyki

tel: 606-789-123
j.szwarc@system-swiecie.pl

Rafał Smeja

Kierownik Projektu - Dz. Techniczny

tel: 696-897-735
r.smeja@system-swiecie.pl

Jarosław Piór

Kierownik Projektu - Dz. Techniczny

tel. 608-415-112
j.pior@system-swiecie.pl

Marcin Pozorski

Kierownik ds. Malarni i Śruciarni

tel. 606-103-782
j.pozorski@system-swiecie.pl

Wojciech Lahutta

Kierownik Przygotowania Produkcji

tel. 606-616-473
w.lahutta@system-swiecie.pl

Dariusz Dziedziech

Kierownik ds. Produkcji i Montażu

tel. 606-616-433

Krzysztof Wysocki

Kierownik Działu Magazynu

tel. 52 52-56-120 wew. 101
k.wysockii@system-swiecie.pl

Paweł Manys

Główny Spawalnik

tel: 606-616-453
p.manys@system-swiecie.pl

Piotr Fedenko

Inspektor ds. Kontroli Jakości

tel: +48 600 384 327
p.fedenko@system-swiecie.pl

Anna Siuda

Specjalista ds. Kontroli Jakości

tel: 728-316-203
a.siuda@system-swiecie.pl

Magdalena Rakowska

Pełnomocnik ds ZSZ

tel. 52 33 24 004 wew. 111
m.rakowska@system-swiecie.pl

Marzenna Łamek

Specjalista ds. Zatrudnienia i Płac

tel: 52 33 24 004
m.lamek@system-swiecie.pl

Natalia Wolińska

Inspektor ds. BHP i Ppoż.

tel: 52 33 24 004 wew. 111
n.wolinska@system-swiecie.pl

Jacek Zapart

Specjalista ds. Marketingu

tel: 728-461-934
j.zapart@system-swiecie.pl

Agnieszka Frejlichowska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska Specjalista ds. księgowości

tel: 52 33 24 004 wew. 114
a.frejlichowska@system-swiecie.pl

Formularz kontaktowy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest„SYSTEM” Władysław Kędziora, Urszula Kędziora spółka jawna, Dworzysko, ul. Chemików 1, 86-105 Świecie
2) w sprawach związanych z Państwa danymi osobowymi prosimy o kontakt z Administratorem pod adres e-mailowy: rodo@system-swiecie.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora,

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.